Gimtoji žemė. „Žaliasis kursas“ – ne problema, o galimybė!

Gimtoji žemė

2021.02.04 06:07

Gimtoji žemė. „Žaliasis kursas“ – ne problema, o galimybė!

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šiandien vykstanti nuotolinė tarptautinė konferencija apie klimato kaitą ir žemės ūkį – gera proga susipažinti su Airijos ir Suomijos žemdirbių patirtimi, geriau suprasti Europos „Žaliąjį kursą“. Žemdirbiai, aplinkosaugos specialistai, politikai teigia, kad mūsų laukia daug iššūkių, tačiau sutaria, kad perėjimas prie žaliosios ekonomikos jau prasidėjęs. Dabar svarbu tinkamai pasirengti tolesniems darbams.

Ukmergės rajono jaunajam ūkininkui Artūrui Vagoniui žinias perduoda mama ir močiutė. Visgi, nors pradžią susikurti padėjo šeima, dabar darbo tiek, kad tinginiauti nėra kada.

Pietų Afrikos Respublikoje auga viskas, sako Živilė du Preez. Tačiau čia ūkininkai susiduria su didelėmis problemomis, dėl kurių turi miegoti po pagalve pasidėję ginklą.

Ved. Saulenė Pečiulytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.