Radijo byla. Karantino ribojimų pažeidimai: kokią atsakomybę gali užtraukti neatsakingas elgesys?

Radijo byla

2021.02.02 14:05

Radijo byla. Karantino ribojimų pažeidimai: kokią atsakomybę gali užtraukti neatsakingas elgesys?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kokiais atvejais karantino pažeidimai gali pasiekti teismus? Ar už tokius dalykus galima įgyti teistumą? Kaip tai gali atsiliepti ateityje, pvz., karjeros atžvilgiu?

Ką svarbu žinoti keliaujantiems ir su savimi turintiems medikamentų, kuriuose yra narkotinių ar psichotropinių medžiagų? Kokie skirtumai šias medžiagas įvežant iš ES ir kitų (trečiųjų valstybių)? Ar galima šias medžiagas siųstis paštu?

Kokia atsakomybė gresia už be priežiūros paliktos transporto priemonės laikymą bendro naudojimo vietose ir kaip elgtis , kai neaišku, kam priklauso apleistas automobilis? Iki balandžio 20 d. įvedamas draudimas gaudyti lydekas.Vyks reguliari verslinės, mėgėjų ir specialiosios žvejybos kontrolė. Pareigūnai stabdys ir tikrins, ypač tamsiu paros metu, asmenų, įtariamų žvejybą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimais, transporto priemones.

Laidoje dalyvauja: Šiaulių apylinkės teismo Raseinių rūmų teisėjas Vaidas Kazlauskas, Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis,Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Teisės fakulteto profesorė Edita Gruodytė, Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacijos (ENTPTA) vadovas Vladimiras Jankoit , Aplinkos apsaugos departamento Gamtos išteklių apsaugos skyriaus viršininkas Kęstutis Motiekaitis.

Ved. Artūras Matusas

logo

Kaip elgtis gavus pirmąjį šaukimą į teismą arba antstolio raginimą? Ką derėtų žinoti apie pirkimo pardavimo sutartis, savo teises susidūrus su pareigūnais ar kelią tvora užtvėrusiu kaimynu? Teisininkų patarimai pačiose įvairiausiose gyvenimiškose situacijose. Laida transliuojama antradieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo byla

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.