Pakeliui su klasika. Ką operos solistė Aistė Pilibavičiūtė vadina svajonės išsipildymu?

Pakeliui su klasika

2021.02.01 16:05

Pakeliui su klasika. Ką operos solistė Aistė Pilibavičiūtė vadina svajonės išsipildymu?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Netekome žymaus kino operatoriaus, Lietuvos kino poetikos pagrindų kūrėjo, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Jono Griciaus. Prisiminimais apie jį dalijasi jo studentė, kino režisierė Giedrė Beinoriūtė ir kino režisierius Audrius Stonys.

Karantinas Vilniaus mažąjį teatrą paskatino ieškoti naujų kūrybinių galimybių. Viena jų – tai nauja teatro ir dramaturgijos bandymų erdvė „DramaTest“. Apie ją pasakoja platformos koordinatorė Aušra Ivanauskienė.

Apie laimės psichologiją ir psichologinę sveikatą kalbamės su laimės psichologe, konsultuojančia bei vedanti seminarus ir sąmoningumo praktikas, rašymo terapeute, sertifikuota nidra (miego) jogos fasilitatore Jovita Kieže ir LMTA lektore, psichologe Laura Dubosaite.

Operos solistė Aistė Pilibavičiūtė – vienas skambiausių jaunosios kartos operos balsų. Kokie jos kūrybiniai ritualai? Kaip ji išgyvena pandemijos lemtą scenos tylą? O kuo mėgsta užsiimti nusileidus scenos uždangai? Apie tai – rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Rasa Murauskaitė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.