Laikas kultūrai. Literatūros žurnalas – pasmerktas būti nišiniu ar patrauklus intelektinis nuotykis?

Laikas kultūrai

2021.01.31 10:05

Laikas kultūrai. Literatūros žurnalas – pasmerktas būti nišiniu ar patrauklus intelektinis nuotykis?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Didžiausias literatūros leidinys – žurnalas „Metai“ mini leidybinį 30 metų jubiliejų. 17 metų vyriausiu redaktoriumi dirbęs Algimantas Baltakis prisimins „Metų" ištakas – senąją „Pergalę", o dabartinis vyriausias redaktorius Antanas Šimkus papasakos apie žurnalo šiandieną - ar įmanoma literatūrinį žurnalą paversti patraukliu, plačios auditorijos mėgiamu ir skaitomu leidiniu.

Vienas garsiausių šių dienų teatro režisierių Romeo Castelluci pasakė: teatras internetu – juokinga, tai kvailystė ir vulgarybė. Su teatro kritiku Vaidu Jauniškiu bandysime išsiaiškinti, kokių išeičių šiandieninėje scenos tyloje ieško teatro kūrėjai? Ar tai tik beviltiškos pastangos išgyventi, ar visgi naujų formų atsiradimo laikas? Kokią naują realybę šiandien kuria teatras?

Ved. Jolanta Kryževičienė

logo

Paskutinę savaitės dieną atsigręžiame į besibaigiančią savaitę, akcentuodami ne įvykių kroniką, o ieškodami gilesnio požiūrio, kalbėdami apie įvykius ir naujus reiškinius, atskleisdami asmenybes, kurioms prabėgusi savaitė yra svarbi. Kalbame tiek apie meno įvykius (ir ne tik didžiuosiuose miestuose), tiek apie platesnes kultūros temas. Laida transliuojama sekmadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Laikas kultūrai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.