Lietuvos diena. Kai kuriose vietovėse elektros nėra jau kelias dienas: kada bus atkurtas tiekimas?

Lietuvos diena

2021.01.29 13:05

Lietuvos diena. Kai kuriose vietovėse elektros nėra jau kelias dienas: kada bus atkurtas tiekimas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Po gausaus snygio, elektros dar neturi apie septynis tūkstančius namų ūkių. Daugiausia – Utenos, Alytaus bei Vilniaus regionuose. Anot bendrovės ESO, situacija kai kur išlieka kritiška, nes tam tikrose atkarpose fiksuojama po keliasdešimt gedimų ir dėl to vartotojai neturi elektros jau kelias dienas.

Vakcinacijos planas: rizikos grupei nepriklausantiems žmonėms pirmasis skiepas – ne anksčiau liepos

Europos vaistų agentūra šiandien ketina tvirtinti bendrovės AstraZeneca vakciną nuo koronaviruso. Tačiau net ir davus leidimą naudoti vakciną, vis dar lieka neišspręstas ginčas su Europos Sąjunga dėl jai tiekiamo vakcinos kiekio.

Lietuvoje veikianti bendrovė „Thermo Fisher Scientific Baltics“ Vilniuje atidaro naują gamybos pastatą. Jame bus pagaminama daugiau reagentų kompanijoms, vystančioms vakcinas ir terapijos preparatus, tarp jų – ir vakcinas nuo COVID-19.

Premjerė Ingrida Šimonytė susitiko su Baltarusijos demokratinės visuomenės lydere Sviatlana Cichanouskaja .

Portugalijos parlamentas galutinai balsuos dėl eutanazijos įteisinimo.

Ved. Madona Lučkaitė

logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.