Gimtoji žemė. Rekordinės grūdų kainos gali būti nepalankios vartotojams

Gimtoji žemė

2021.01.29 06:07

Gimtoji žemė. Rekordinės grūdų kainos gali būti nepalankios vartotojams

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Sausio mėnesį tarptautinėse rinkose grūdai pabrango 40 %. Tam įtakos turėjo pasaulinė pandemija ir šalių siekis apsirūpinti grūdais ilgesniam laikui. Situacija palanki ūkininkams, bet ne vartotojams – gali brangti miltai ir visi gaminiai iš jų.

Kauno raj. Taurakiemio seniūnijos gyventojai padėjo vieni kitiems per sausio vidurio šalčius. Dabar, smarkiai prisnigus, vėl vieni kitiems talkina, ypač naudinga ūkininkų technika, bet , anot seniūnės Danutės Glinskienės, vistiek reikės 2 d. kol visi kaimų keliai bus pravažiuojami.

Kupiškio raj. Rudiliuose gyvenančio Valdo Šimkaus pomėgis – magija. Per du dešimtmečius jis išmoko apie 200 triukų. Pats beveik profesionaliai pasidarė įvairaus rekvizito. Pasirodymus rengia ir vaikams, ir suaugusiems.

Ved. Arvydas Urba

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.