60 minučių. Ar pavyks užtikrinti sklandų ir skaidrų gyventojų skiepijimą?

60 minučių

2021.01.28 17:05

60 minučių. Ar pavyks užtikrinti sklandų ir skaidrų gyventojų skiepijimą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad svarbiausias valstybės prioritetas šiuo metu yra sklandaus, skaidraus ir maksimaliai greito piliečių vakcinavimo nuo koronaviruso proceso užtikrinimas. Vilniaus meras Remigijus Šimašius teigia, jog sostinėje per dieną galėtų būti paskiepijama ir keliolika tūkstančių žmonių, tačiau tą riboja vakcinos trūkumas.

Šilalės rajono savivaldybė sako neskiepysianti privačios įmonės Ambulanso vadovo Ričardo Ūselio giminaičų antrąja vakcina nuo Covid-19, tačiau oficialaus neigiamo atsakymo pirmą vakciną gavusiems asmenims nepateikia. Samdytas advokatas tvirtina, kad jo atstovaujamas klientas su giminaičiais skiepo atvyks rytoj, o jeigu negaus, turės pretekstą sprendimą skųsti.

Kokia padėtis su COVID-19 kovojančiose Lietuvos ligoninėse. Ar gydymo įstaigos dar jaučia įtampą?

Greitaisiais COVID-19 testais imami tikrinti švietimo darbuotojai: kaip ruošiamasi jų vakcinacija?

Ved. Simona Vasiliauskaitė

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.