Pakeliui su klasika. Komunikacijos specialisto Arijaus Katausko ryšiai su politikais ir aistra fotografijai

Pakeliui su klasika

2021.01.27 16:05

Pakeliui su klasika. Komunikacijos specialisto Arijaus Katausko ryšiai su politikais ir aistra fotografijai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Tarptautinės Holokausto aukų atminimo dienos proga Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė surengė virtualią diskusiją „Kai nebelieka gyvų Holokausto liudininkų – privalomieji minėjimai ir atmintis visuomenėje“. Apie tai, kaip užtikrinti Holokausto atminties išsaugojimą, pokalbis su diskusiją moderavusiu poetu, eseistu, „Dingusio Štetlo“ muziejaus projekto iniciatoriumi, Šeduvos žydų memorialinio fondo vadovu Sergejumi Kanovičiumi.

Jūratė Šlekytė vasarą kaip choreografė, šokėja ir aktorė dalyvavo dviejuose Volfgango Amadėjaus Mocarto operų pastatymuose Austrijoje. 265-ojo kompozitoriaus gimtadienio proga kūrėja prisimena šias patirtis ir apsvarsto savo santykį su Mocartu.

Dailininkų sąjungos galerijoje pradeda veikti Liucijos Jūratės Kryževičienės-Hutcheon kūrybos paroda „Simboliai, ženklai, kryptys“. Devynioliktoje asmeninėje parodoje menininkė pristato dvi dešimtis naujausių darbų, interpretuojančių archajinių ornamentų ir šiaurietiškų runų prasmes, paverčiančių jas paveikiais vizualiniais objektais

Rubrikos „Be kaukių“ svečias – komunikacijos specialistas Arijus Katauskas. Kokį ryšį su politikais turi jų komunikaciją komentuojantis ir neretai kritikuojantis specialistas? Kokiomis kitomis kūrybinėmis veiklomis užsiima A. Katauskas ir kaip keičiasi jo santykis su fotografija?

Ved. Indrė Kaminckaitė ir Marius Eidukonis

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.