60 minučių. Lietuvą užklojo rekordinis sniegas

60 minučių

2021.01.26 17:05

60 minučių. Lietuvą užklojo rekordinis sniegas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Lietuvoje toliau daug kur sningant, policija gyventojus ragina susilaikyti nuo nebūtinų kelionių. Eismo sąlygos sudėtingos, o pareigūnai sulaukia pranešimų apie eismo įvykius, nors konkrečius skaičius žada pateikti kiek vėliau.

Aplinkos apsaugos departamentas skelbia, kad bendrovės „Grigeo Klaipėda“ padaryta žala gamtai siekia 48 mln. eurų.

Vyriausybė svarsto finansuoti koronaviruso genomo sekos tyrimus, kad būtų nustatomos viruso mutacijos. Kol kas diskutuojama, kuriuo keliu eiti, – ar skubiai finansuoti pavienius tyrimus, ar tai daryti dideliu mastu ir sistemingai.

Verslo, mokslo ir politikos atstovai šiandien prasidedančioje energetikos konferencijoje diskutuos apie technologinę pažangą ir žaliąją ekonomiką. Organizatorių teigimu, nuotoliniu būdu organizuojamo „Vilnius GreenTech“ forumo tikslas - telkti įvairių sričių lyderius bei paskatinti visuomenę aktyviau domėtis šia tema. Anot žurnalo „Valstybė“ vyriausiojo redaktoriaus Eduardo Eigirdo, žalioji ekonomika yra kelias į gerovės valstybę.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija žada pagalbą abiturientams. Už 50 tūkstančių eurų ketinama pirkti aukštųjų mokyklų dėstytojų pamokas ir konsultacijas. Daugiau nei milijonas skirtas mokiniams, patiriantiems sunkumus dėl mokymosi per nuotolį. Pedagogų asociacijų vadovų tarybos koordinatorius Rytas Šalna teigia, kad iš 7,5 mln. eurų 6 mln. numatyti pirkti kompiuterinei įrangai - finansavimas esą kelia abejonių.

Aptartas Vilniaus televizijos bokšto rekonstrukcijos projektas. Prieš 40 metų statyto boksto rekonstrukcijos metu būtų atliktas kapitalinis TV bokšto remontas, įveiklintos nenaudojamos patalpos, atnaujinamas Sausio 13-osios atminimo muziejus, pastato struktūra, priešgaisrinės apsaugos, inžinerinė infrastruktūra, fasadas bei transliavimo įranga. Nuo pat bokšto veiklos pradžios 1981 metais jame nebuvo atliktas kapitalinis remontas.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.