Lietuvos diena. Tiek sniego kelininkai teigia nematę 15 metų

Lietuvos diena

2021.01.26 13:05

Lietuvos diena. Tiek sniego kelininkai teigia nematę 15 metų

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Sinoptikai sako, kad Lietuvą užklupęs stiprus snygis tęsis ir toliau. Gelbėtojai pataria be svarbios priežasties nevykti iš namų. Kokia situacija Lietuvoje?

Narių skaičiumi didžiausia šalyje politinė jėga – Lietuvos socialdemokratų partija rimtoje krizėje. Kas laukia socdemų?

Kinijos valstybinės korporacijos įmonė Lietuvoje diegia eksperimentinę baterijų energijos kaupimo sistemą. Tai papiktino organizaciją „Sąjūdis prieš Astravo atominę elektrinę“, nes ta pati kinų kompanija darbuojasi ir Baltarusijos atominėje elektrinėje. Seimas žada kelti šį klausimą.

Estijos prezidentė patvirtino naują Vyriausybę.

Italijos premjeras Giuseppe Conte atsistatydins ir mėgins suformuoti naują koalicinę vyriausybę, turėsiančią kovoti su koronaviruso pandemiją, šalyje nusinešusią daugiau kaip 85 tūkst.gyvybių, ir gaivinti ekonomiką.

JAV Atstovų Rūmai pirmadienį pateikė Senatui vienintelį Donaldo Trumpo apkaltos straipsnį, kuriuo buvęs prezidentas kaltinamas sukurstęs savo šalininkų minią šturmuoti Kapitolijų.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.