Lietuvos diena. Svarstomas palaipsninis karantino atlaisvinimo planas

Lietuvos diena

2021.01.25 13:05

Lietuvos diena. Svarstomas palaipsninis karantino atlaisvinimo planas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje svarstomas palaipsninis karantino atlaisvinimo planas.

Farmacijos kompanijai "Astra Zeneca" nusprendus tiekti gerokai mažiau COVID-19 vakcinos dozių, Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai spręs kaip užtikrinti skiepijimo procesą.

Ar Europos Sąjunga išplės sankcijas Rusijai ?

LRT tyrimas: dalis baltarusių tapo Lietuvoje veikiančių verslininkų sukčiavimo schemų įkaitais. Iš pabėgėlių apgyvendinimo pelnėsi lietuvių aukas rinkusios organizacijos vadovės verslas.

Kuršių nerijoje pradėti rekonstrukciniai kalninių pušų kirtimai. Juodkrantės ir Nidos girininkijose bus iškirsta kiek daugiau nei trisdešimt hektarų.

Šiandien pusiaužiemis. Nuo saulėgrįžos diena jau pailgėjo valanda ir keturiomis minutėmis. Etnologai sako, kad pagal šios dienos orą spėjama, ar greit ateis pavasaris, nes savo oloje nubunda barsukas, o meška verčiasi ant kito šono.

Ved. Madona Lučkaitė

logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.