Pakeliui su klasika. Laūra Karnavičiūtė: su Messiaeno ir Schoenbergo muzika gyvenu nuo pat vaikystės

Pakeliui su klasika

2021.01.22 16:05

Pakeliui su klasika. Laūra Karnavičiūtė: su Messiaeno ir Schoenbergo muzika gyvenu nuo pat vaikystės

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Poetui, eseistui, vertėjui, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatui Kornelijui Plateliui sukanka 70 metų. Sveikiname poetą, kviesdami pokalbiui.

Kristinos Sabaliauskaitės „Petro imperatorė“ – viena skaitomiausių Martyno Mažvydo bibliotekos knygų 2020 metais. Kokios kitos? Kaip biblioterapija gali padėti per karantiną?

Kompozitoriai Mindaugas Urbaitis ir Šarūnas Nakas išaiškina dar vieną „Garso kodą“. Šiuokart tai pažintis su „Kritiškuoju vokiečiu“ - kompozitoriumi Helmutu Lachenmannu.

Garsioje muzikų šeimoje užaugusi Laūra Karnavičiūtė – nepasirinko muziko profesijos, bet tapusi profesionalia vertėja nuo jos anaiptol nenutolo – jau keliolika metų dirba Lietuvos operos ir baleto teatre, yra teatro žurnalo „Bravissimo“ vyr. redaktorė, koncertų vedėja ir iki šiol klausosi ir domisi akademine muzika, kurią pamilo dar vaikystėje. Apie muziką, gyvenimo pasirinkimus ir tėvų reikšmę – su Laūra Karnavičiūte klabame rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Gabija Narušytė ir Giedrė Trapikaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.