Labas rytas, Lietuva II d. Neurologė: kaip gyveni dieną, taip miegi naktį

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ II d.

Neurologė: miegas – mūsų dienos jausmų atspindys

Kaip jūs šiąnakt išsimiegojote? Jei prastai – šis reportažas kaip tik jums. Atsisveikinkite su prastu miegu ir pasiklausykite naudingų patarimų kaip pagerinti savo miego kokybę. Pokalbis su gydytoja neurologe Dalia Matačiūniene.

„Draugystė veža. Stipresni už virusą“: kaip sekėsi įveikti iššūkius trims žinomiems Lietuvos žmonėms?

„Draugystė veža“ komanda kūrė šį projektą kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Irma, Dalia ir Pavelas – trys skirtingas negalias turintys žmonės sugalvojo linksmus iššūkius ir pakvietė žymius Lietuvos žmones juos įvykdyti. Projekto herojai pripažįsta, kad už bet kokį iššūkį kur kas svarbesnis yra bendravimas, galimybė pažinti žmogų, nepaisant jo negalios. Užsimezgusi draugystė yra stipresnė už visus virusus. Reportaže iššūkius bando įgyvendinti žurnalistas, laidų vedėjas Rytis Zemkauskas, dainininkas, įstabaus balso savininkas Merūnas Vitulskis, viešųjų ryšių specialistė, socialinių projektų organizatorė, atlikėja Evelina Basevičiūtė-Eva.

Grupės „The Roop“ naujos eurovizinės dainos premjera

Pokalbis su grupės „The Roop“ lyderiu Vaidotu Valiukevičiumi ir naujos eurovizinės dainos „Discoteque“ premjera.

Žiemą rankoms reikia daugiau dėmesio: kaip prižiūrėti, kad išliktų švelnios?

Žiemą rankų odai reikėtų skirti daugiau laiko ir dėmesio. Šaltas oras lauke ir sausas viduje iš rankų odos greičiau garina drėgmę. Šaltis, drėgmė ir vėjas žiemą skriaudžia rankas. Kaip jomis pasirūpinti šaltuoju metų laiku?

Renesansą išgyvenanti kombučia: gaivinančio gėrimo nesunkiai pasigaminsite ir namuose

Kombučia – tai fermentuotas arbatos gėrimas, pastaruosius kelerius metus išgyvenantis tikrą renesansą. Kaip jį pagaminti, kodėl jis toks populiarus ir kokią naudą bei žalą organizmui gali atnešti – pasakoja specialistai.

Ved. Ugnė Siparė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau