Labas rytas, Lietuva I d. Ar nuotolinis ugdymas mažina moksleivių motyaciją?

Sausio 22 d. rytą iš LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijos sveikinasi Ugnė Siparė ir Modestas Naudžius. Laidą jie pradeda apžvelgdami spaudą.

Žiemą rankų odai reikėtų skirti daugiau laiko ir dėmesio. Šaltas oras lauke ir sausas viduje iš rankų odos greičiau garina drėgmę. Šaltis, drėgmė ir vėjas žiemą skriaudžia rankas. Kaip jomis pasirūpinti šaltuoju metų laiku?

Kombučia – tai fermentuotas arbatos gėrimas, pastaruosius kelerius metus išgyvenantis tikrą renesansą. Kaip jį pagaminti, kodėl jis toks populiarus ir kokią naudą bei žalą organizmui gali atnešti - pasakoja specialistai.

Vytauto Didžiojo karo muziejus – vienas seniausių Lietuvos muziejų. Nors pradėtas kurti anksčiau, oficialiai duris Karo muziejus atvėrė 1921-ųjų vasario 16-ąją Kaune.

Užklupus sniegu gausiai žiemai, kyla klausimas: ar reikėtų sniegą nusikasti patiems, ar tuo gali pasirūpinti namo administracija, ar sniegas gali pridaryti nuostolių? Draudikai sako – gali. Plačiau komentuoja „Glensidige“ žalų departamento atstovė Viktorija Katilienė.

Nuotoliniai mokslai paveikė studentų būseną – tą parodė atliktas tyrimas. Ką dar pavyko sužinoti iš tyrimo pasakoja VU Filosofijos fakulteto doc. dr. Sigita Girdzijauskienė.

Sausio pradžioje Harbine, šiaurės rytų Kinijoje, prasidėjo sniego ir ledo festvalis. Dėl pandemijos lankytojų srautai ribojami, atšaukti renginiai, tačiau galima virtualiai apžiūrėti spalvingą ledo karalystę, kurioje šiemet stūgso ir Trakų pilis. Pasigrožėkite.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau