60 minučių. Verslo astovai valdžiai siūlo atsisakyti mokesčių išimčių

60 minučių

2021.01.21 17:05

60 minučių. Verslo astovai valdžiai siūlo atsisakyti mokesčių išimčių

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vyriausioji rinkimų komisija nutarė netenkinti Seimo nario Antano Guogos prašymo panaikinti jo mandatą, nes šis fiziškai neatvyko į komisijos posėdį ir nepatvirtino norintis atsistatydinti iš Seimo.

Anot STT, yra rizika, kad gali formuotis vakcinos nuo COVID-19 juodoji rinka.

Valstybės kontrolė šiemet didelę dalį numatomų darbų sieja su koronaviruso COVID-19 pandemijos pasekmėmis ir su tuo susijusiais valdžios veiksmais.

Verslas naujai valdžiai siūlo sukurti efektyvią ir prognozuojamą mokesčių sistemą, atsisakant mokesčių išimčių, taip pat mažinti kapitalo apmokestinimą.

Nuo šiandien įsigalioja kai kurie karantino pakeitimai. Į mokyklas gali grįžti visų klasių moksleiviai, patiriantys sunkumų mokantis iš namų. Tačiau pamokos jiems vis tiek vyks nuotoliniu būdu.

Nekilnojamojo turto rinkoje – apstu optimizmo. Auga gyventojams išduotų paskolų portfelis, parduodamų butų skaičius bei jų kaina.

Pareigas eiti pradėjęs 46-asis JAV prezidentas Joe Bidenas pasirašė 15 įsakų, kuriais atšaukia savo pirmtako Donaldo Trampo sprendimus.

Lygiai po metų, sausio 21 d., Kaunas taps Europos kultūros sostine.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.