Ryto allegro. Lietuviškas dizainas ir jo identitetas: ką byloja dizaino dokumentikos?

Ryto allegro

2021.01.21 07:05

Ryto allegro. Lietuviškas dizainas ir jo identitetas: ką byloja dizaino dokumentikos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūros puslapių dienos spaudoje apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūros spaudos apžvalga.

Kodėl mases įtikina ne faktai, o charizma, melagienos bei emocingi pareiškimai? Kas lėmė post-tiesos fenomeno įsigalėjimą politiniame ir socialiniame lauke? Pokalbis su meno disertaciją „Post-tiesos fenomenas kine ir teatre: kūrybinės strategijos“ apsigynusia meno dr. Živile Mičiulyte.

„Metų knygos rinkimų“ knygų suaugusiesiems kategorijoje – Sigito Parulskio „Dvigubo dugno keleiviai“. Pokalbis su autoriumi.

Lietuviškas dizainas ir jo identitetas: ką byloja dizaino dokumentikos? Pokalbis su „Dizaino dokumentikos“ projekto vadove, Lietuvos dizaino formumo direktore Gabija Vanage ir Lietuvos dizaino tarybos vadove Audrone Drungilaite.

Neringa Šarkauskaitė-Šimkuvienė – architektė-restauratorė, dailės nekilnojamojo kultūros paveldo ekspertė ir aukščiausios kategorijos sienų tapybos restauratorė. Pokalbis apie restauravimą.

Kultūros atašė pareigas Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje pradėjo eiti dr. Ūla Marija Tornau. Kokie nauji iššūkiai kyla, kaip šiomis sudėtingomis sąlygomis Lietuvos kultūrą galėsime skleisti šioje šalyje – pokalbis su Ūla Marija Tornau.

Ved. Ugnė Kačkauskaitė

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Ryto allegro

Kiti laidos įrašai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.