Labas rytas, Lietuva II d. Kelionės lėktuvu po pandemijos – tyla prieš audrą, bet tuo pačiu ir prieš nežinomybę dėl kainų

Kelionės lėktuvu po pandemijos. Turbūt visi Lietuvoje pasiilgo ne tik įprasto gyvenimo ritmo, bet ir kelionių, kurios pasiekiamos skrydžių pagalba. Aviacijos ekspertas Simonas Bartkus sako, kad vakcina teikia vilčių, jog kelionės lėktuvais taps itin populiariu reiškiniu po karantino, tačiau spėlioti, kokios bus to kainos – sunku, nes viskas priklauso nuo to, kiek bus paveiktos skrydžių bendrovės.

Sniegas iš krakmolo. Negalintiems sniegu pasidžiaugti lauke, tai galima padaryti namie. Dirbtiniam sniegui prireiks dviejų komponentų: krakmolo ir plaukų kondicionieriaus. Be abejo, tokia veikla gali tapti puikiu užsiėmimu su mažaisiais.

Vilniaus mitų griovėjai. Šį vakarą 18:30 val. per LRT PLIUS ir portale LRT.lt vyks interaktyvus renginys „Vilniaus mitų griovėjai“, kuris skirtas artėjančio Vilniaus 700-ojo jubiliejaus proga. Apie renginį pasakojo jo vedėjai – Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus.

Mankšta su slidėmis. Kol sniegas dar nenutirpo, pats metas prisiminti slidžių sportą ir po apšilimo leistis čiuožti. Kaip tinkamai pasiruoši čiuožinėti papasakos slidininkas Mantas Strolia.

Laidą užbaigia socialinių tinklų naujienų apžvalga ir konkursai žiūrovams.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau