Labas rytas, Lietuva I d. Išbandykite mankštą su slidėmis: sportininkas įsitikinęs, tai – panacėja dirbantiems sėdimą darbą

Negalintiems sniegu pasidžiaugti lauke, tai galima padaryti namie. Dirbtiniam sniegui prireiks dviejų komponentų: krakmolo ir plaukų kondicionieriaus. Be abejo, tokia veikla gali tapti puikiu užsiėmimu su mažaisiais.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – siužetas iš užsienio. Šį kartą apie virš Suomijos nušvitusią šiaurės pašvaistę.

Kol sniegas dar nenutirpo, pats metas prisiminti slidžių sportą ir po apšilimo leistis čiuožti. Kaip tinkamai pasiruoši čiuožinėti papasakos slidininkas Mantas Strolia.

Vašingtone inauguruotas JAV prezidentas Joe Bidenas pirmą kartą pravėrė Baltųjų rūmų duris, tuo tarpu visoje šalyje jo garbei vyksta virtualusis inauguracijos paradas, kuriame dalyvauja trupės ir atlikėjai iš visų šalies kampelių. Apie pirmus Joe Bideno darbus – pokalbis su Rytų Europos centro direktoriumi Linu Kojala.

Šią dieną 1905-aisiais gimė prancūzų mados dizaineris Christianas Dioras. Tarp jo kūrinių – ne tik drabužiai, bet ir kvepalai. Vieni garsiausių – „Miss Dior“, kuriuos jis sukūrė vienos moters garbei. Kieno garbei sukurti šie kvepalai?

Kokių orų laukti ateinančią savaitę? LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja Vida Ralienė sakė, kad Lietuvoje artėja šiltesnės dienos, tačiau specialistė ragina išlikti budriems – daug kur šaligatviai pasidengs ledu, o tai didina galimybę susitraumuoti.

Socialinių tinklų apžvalga su Gabriele Kloniūnaite.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau