Pakeliui su klasika. Aktorės Mildos Noreikaitės komiški „influencerės“ bandymai

Pakeliui su klasika

2021.01.20 16:05

Pakeliui su klasika. Aktorės Mildos Noreikaitės komiški „influencerės“ bandymai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Aukščiausias žymiojo vokiečių muzikos žurnalo „Fono Forum“ įvertinimas – 5 žvaigždutės – skirtas pianistės Onutės Gražinytės, Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro (LNSO) ir dirigento Modesto Pitrėno įrašytai Arvo Pärto kūrinių kompaktinei plokštelei „Lamentate“. Apdovanojimo reikšmę komentuoja garso režisieriai Aleksandra ir Vilius Kerai.

Tarptautinė speciali programa intelektualiam bei emociniam gabių vaikų ugdymui „Gifted“ į Lietuvą atkeliavo iš Izraelio, iš pradžių plėtota tik Kaune, šiemet plečiasi į Vilnių. Programą pristato „Gifted“ projekto koordinatorė Lietuvoje Dileta Tindžiulienė.

Internetinis žurnalas „Sumauta pavara“ skaitytojams pristato kūrybiškas ir nebanalias automobilių apžvalgas – ką vairavo Antanas Smetona, lakūnas Steponas Darius ir kaip savo vardus gavo bulka, silkė ir Landsberginis mersas.

Rubrikos „Be kaukių“ viešnia – aktorė ir stand-up komikė Milda Noreikaitė. Pastaruoju metu savo komiškais vaizdo įrašais ir parodijomis instagrame sužibėjusi kūrėja pasakoja apie persidengiančias aktorės ir komikės veiklas ir „influencerių“ kultūrą – ar pati nori tapti jos dalimi?

Ved. Gerūta Griniūtė ir Indrė Kaminckaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.