60 minučių. Specialistai: eilės pas psichologus užpildytos pusei metų į priekį

60 minučių

2021.01.20 17:05

60 minučių. Specialistai: eilės pas psichologus užpildytos pusei metų į priekį

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Jungtinėse Valstijose – išrinktojo prezidento Joe Bideno inauguracija. J. Bidenas bus prisaikdintas 46-uoju Jungtinių Valstijų prezidentu. Inauguracija šiemet kitokia nei anksčiau – dėl pandemijos jos nestebės šimtai tūkstančių susirinkusiųjų prie Kapitolijaus, dėl galimų išpuolių Vašingtone sustiprintas saugumas.

Prasidėjus pirmajam paramos nuo koronaviruso nukentėjusioms įmonėms etapui, Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė teigia, kad į paramą iš 180-ies milijonų eurų paketo galės pretenduoti dešimtys tūkstančių verslų. Pasak jos, įmonėms nebus keliamas darbuotojų skaičiaus kriterijus.Vasarį prasidėsiančiame antrajame paramos etape dėmesio bus skirta ir dirbantiems turguose bei individualiai.

Vyriausybė nusprendė leisti į mokyklas grįžti moksleiviams, patiriantiems sunkumų mokantis iš namų, taip pat sudaryti galimybę bendrauti vienišiems asmenims.

Koronaviruso pandemija ir karantino ribojimai neigiamai veikia visuomenės emocinę būklę. Situacija aptarta Seimo Sveikatos reikalų komitete.

Specialistai perspėja, kad didmiesčiuose psichiatrijos ligoninių skyriai pilni pacientų, o eilės pas psichologus užpildytos pusei metų į priekį. Tėvai skundžiasi, kad pagalbos šeimoms yra mažai ir karantino paveikti jaunuoliai laiku nesulaukia pagalbos.

Neringos valdžia ruošia ribojimus keturračiais ir sniego motociklais po nacionalinio parko teritoriją važinėjantiems asmenims.

Ar bus galima atsijungti nuo ryšio priemonių po darbo valandų?

Ved. Deividas Jursevičius

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.