Homo cultus. Istoriko teritorija. Ateities istorijos puslapiai: Lietuva 2120

Homo cultus. Istoriko teritorija. Ateities istorijos puslapiai: Lietuva 2120

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kokie įmanomi, tikėtini, lauktini arba visokeriopai vengtini Lietuvos ateities scenarijai gali atsiskleisti šimtmečio perspektyvoje? Kodėl verta užsiimti tokiomis su realiu gyvenimu atrodytų mažai ką bendro turinčiomis svarstybomis? Kokias instrumentais galime pasinaudoti tyrinėdami ateities plotus? Ką bandymai įsivaizduoti mūsų visuomenės ir valstybės ateitį pasako apie mus ir laikmetį kuriame gyvename?

Pokalbis su knygos „Lietuva 2120” sudarytojomis Lietuvos Respublikos Ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministre Egle Markevičiūte ir Benedikto Gylio paramos fondo vadove Ringaile Papartyte.

Ved. Aurimas Švedas

logo

“Istoriko teritorijoje” galima susitikti su išskirtinėmis asmenybėmis, kurios rašo, piešia, groja, filmuoja, kuruoja parodas ir tuo pačiu metu įdomiai mąsto apie XXI amžiaus žmogaus santykį su praeitimi, istorija ir atmintimi. Taigi, “Istoriko teritorija” bus erdve, kurioje kalbėsis ne vien tik mokslininkai, bet patys įvairiausi žmonės, kuriems rūpi esminiai klausimai. Laida transliuojama trečiadieniais 15:05

Homo cultus. Istoriko teritorija

Kiti laidos įrašai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.