Pakeliui su klasika. Regina Šaltenytė: teatras yra mano prieglobstis, jo realybė man aiškesnė

Pakeliui su klasika

2021.01.19 16:05

Pakeliui su klasika. Regina Šaltenytė: teatras yra mano prieglobstis, jo realybė man aiškesnė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Tęsiame pokalbių ciklą su Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatais. “Teatras yra mano prieglobstis, pabėgimas iš realybės, kuri man nebuvo labai palanki. Teatro realybė man aiškesnė”,- sako Klaipėdos dramos teatro aktorė Regina Šaltenytė. Kuo mums svarbi ir įdomi Reginos Šaltenytės kūryba pasakoja teatrologė Ramunė Marcinkevičiūtė.

Laidos viktorina.

Ievos Buinevičiūtės pasakojimas apie muziką kine.

Kultūros atašė pareigas Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje pradėjo eiti dr. Ūla Marija Tornau. Kokie nauji iššūkiai kyla, kaip šiomis sudėtingomis sąlygomis Lietuvos kultūrą galėsime skleisti šioje šalyje – pokalbis su Ūla Marija Tornau.

Ved. Gabija Narušytė ir Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.