60 minučių. Iki liepos vidurio tikimasi paskiepyti du milijonus Lietuvos gyventojų

60 minučių

2021.01.19 17:05

60 minučių. Iki liepos vidurio tikimasi paskiepyti du milijonus Lietuvos gyventojų

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prezidentūra teigia, kad karantino priemonės yra laikinos, o iš pandemijos išeiti padės tik kolektyvinis imunitetas. Šalies vadovas Gitanas Nausėda tikisi, kad jį pasiekti būtų galima iki vasaros vidurio.

Seimo Kultūros bei Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetai bendrame posėdyje aptarė kriterijus, kurie galėtų lemti, jog kai kurie užsienio kultūros veikėjai negalėtų rodyti savo programų Lietuvoje.

Ekspertai svarsto „socialinio palaikymo burbulų“ idėją. Socialinis palaikymo burbulas – vieno asmens namų ūkio bendravimas su kitu namų ūkiu, siekiant suteikti emocinę ir praktinę pagalbą didesnį izoliacijos stresą patiriantiems. Ką tai duotų vienišiems žmonėms?

Šilalėje be eilės buvo skiepijami privačios greitosios pagalbos „Ambulansas“ šeimos nariai ir į pensiją išėjęs buvęs Šilalės rajono ligoninės vadovas. Tuo metu vairuotojams, kurie įpareigoti iš ligoninių pervežti COVID-19 sergančius vietos gyventojus, skiepas nepriklauso.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.