Savo galva. Paulius Skruibis: Psichinė sveikata, pandemija ir kritinis mąstymas

Savo galva

2021.01.20 11:00

Savo galva. Paulius Skruibis: Psichinė sveikata, pandemija ir kritinis mąstymas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pokalbis apie mąstymą savo galva ir psichinę sveikatą. Ką rodo tyrimai – kokioms visuomenės grupėms pandemijos metu yra sunkiausia ir kas bus po to? Kas iš vis yra psichinė sveikata ir kas ją įtakoja? Kaip rūpintis savo sveikata pandemijos metu? Koks yra psichinės sveikatos ir kritinio mąstymo santykis? Iš kur pandemijos metu atsiranda „kitaip mąstančių“? Kokios visuomenės grupės pandemijos metu yra pažeidžiamiausios? Kokius mitus mes vis dar nešiojame apie psichinę sveikatą ir koks būtų kitas žingsnis galvojant apie jos gerinimą mūsų visuomenėje?

Pokalbis su psichologu, grupių psichoterapeutu, Vilniaus universiteto docentu bei Sveikatos ekspertų tarybos nariu – Pauliumi Skruibiu.

Tinklalaidę veda teatro kūrėjas, dramaturgas, režisierius ir aktorius – Justas Tertelis.

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

logo

Tinklalaidė „Savo galva“ skirta ne filosofijos mąstytojams, bet kiekvieną dieną praktiškai, agumentuotai ir racionaliai dirbantiems, besimokantiems, kuriantiems ir sprendžiantiems. Mėgstantiems į reiškinius pažvelgti iš skirtingų perspektyvų, ir paklausti savęs: „Ar tikrai, tai ką aš girdžiu, matau, skaitau yra tiesa? Iš ko aš sprendžiu, kad tai – tiesa?“ Įvairių sričių ekspertų, profesionalų savo laidoje klausime ne tik „ką“ jie galvoja, bet ir „kaip” jie galvoja apie vieną ar kitą reiškinį. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą trečiadienį.Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Savo galva

Kiti laidos įrašai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.