Ryto garsai. Smarkiai atšalus orams ir žmonėms aktyviau kūrenant krosnis, Lietuvoje padidėjo oro tarša. Kiek ir kur?

Ryto garsai

2021.01.19 06:30

Ryto garsai. Smarkiai atšalus orams ir žmonėms aktyviau kūrenant krosnis, Lietuvoje padidėjo oro tarša. Kiek ir kur?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Praėjus kelioms savaitėms po Brexito, kai kurie Jungtinės Karalystės verslai jau pradeda jausti pirmąsias Brexito pasekmes.

Kai Šilalėje be eilės buvo skiepijami privačios greitosios pagalbos „Ambulansas” šeimos nariai ir į pensiją išėjęs buvęs Šilalės rajono ligoninės vadovas, skiepo neliko vairuotojams, kurie įpareigoti iš ligoninių pervežti Covid-19 sergančius vietos gyventojus.

Ne vienerius metus senjorams padedanti Trakų rajono ūkininkė Ona Andruškevič sako, kad per karantiną vyresnio amžiaus žmonėms labiausiai trūksta bendravimo.

Kaip sekasi savanoriams pagelbėti per karantiną sunkiau besiverčiantiems žmonėms?

Nuo penktadienio smarkiai atšalus orams ir žmonėms aktyviau kūrenant krosnis, Lietuvoje padidėjo oro tarša. Kiek ir kur?

„Verslo laike“ – apie naująjį elektroninio rezidento statusą, kuris leis į šalį atvykstantiems užsieniečiams paprasčiau įsikurti ir steigti naujas įmones.

Premjerės Ingridos Šimonytės interviu.

Kauno savivaldybė septintusmetus skiria lėšų paveldo objektams tvarkyti – tokių pastatų savininkai gali gauti ir iki pusės reikalingos sumos.

Ved. Edvardas Kubilius

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.