Pakeliui su klasika. Kaip laiką skaičiuoja vaikų rašytojas Tomas Dirgėla?

Pakeliui su klasika

2021.01.18 16:05

Pakeliui su klasika. Kaip laiką skaičiuoja vaikų rašytojas Tomas Dirgėla?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

VšĮ „Mano nata“, norėdama Lietuvos vaikus ir suaugusius geriau supažindinti su Lietuvos muzikine kultūra, paskelbė seriją video pamokų, kuriuose žymūs Lietuvos kompozitoriai ir muzikologai pasakoja apie Lietuvos muziką. Šią ir kitas „Mano natos“ edukacines veiklas pristato „Mano natos“ tarybos pirmininkė Žydrė Jankevičienė.

Pasakotojai, seniai svajojantys sulaukti platesnės auditorijos, kviečiami galąsti plunksnas ir dalyvauti leidyklos „Baltos lankos“ organizuojamame trumpos istorijos vaikams konkurse. Apie jį pasakoja leidyklos direktorė Kotryna Žukaitė.

Šiandien prasidėjo VI Tarptautinis Jaschos Heifetzo smuikinininkų konkursas. Du pirmieji jo turai vyks virtualiai, o finalas numatomas gyvai. Marius Eidukonis kalbasi su vienu konkurso organizatorių Eugenijumi Butvydu.

„Vieną rytą nubudau su plačiausia šypsena, kokios puošia dantų pastą reklamuojančius veidus, bet kartu ir kiek neramus – ar aš, vos metukų vaiko tėtis, pasielgiau tikrai protingai išeidamas iš „normalaus“ darbo?“, – apie sprendimą atsidėti vien tik rašymui yra pasakojęs vaikų rašytojas Tomas Dirgėla. Rubrikoje „Be kaukių“ aiškinsimės, ar tikrai tokia sudėtinga ir reikli yra vaikų auditorija, kaip įmanoma parašyti knygą per dvi savaites ir kokiais naujausiais pašnekovo darbais artimiausiu metu galės džiaugtis Tomo Dirgėlos gerbėjai.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.