60 minučių. Ar jau gali būti švelninamos karantino sąlygos?

60 minučių

2021.01.18 17:05

60 minučių. Ar jau gali būti švelninamos karantino sąlygos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vyriausybė su ekspertais svarsto, ar gali būti švelninamos karantino sąlygos.

Premjerė Ingrida Šimonytė susitiko su Lietuvos savivaldybių asociacijos nariais.

Opozicinė Seimo Socialdemokratų frakcija susitiko su sveikatos apsaugos ministru Arūnu Dulkiu.Socialdemokratai ministrui pateikė klausimų, susijusių su Covid-19 pandemijos valdymu šalyje, taip pat klausta kaip pasiruošta vakcinacijos procesui, kokiais etapais jis toliau bus įgyvendinamas, kada bus parengtas ir paskelbtas vakcinacijos kalendorius.

2020 metais visų keturių didžiausių Lietuvos miestų gyventojų skaičius išaugo. Anot ekonomisto Žygimanto Maurico, tai yra labai gerai žinia. Tokia statistika yra didelis smūgis vyraujančiam "nykstančios Lietuvos" naratyvui.

Vokietija ir Jungtinė Karalystė ragina Kremlių paleisti Vladimiro Putino kritiką Aleksejų Navalną. Kiek anksčiau sulaikymą pasmerkė ir Jungtinės Valstijos bei Europos Sąjunga. Lietuvos atstovai sako, kad Bendrija turėtų svarstyti sankcijas Rusijai, jei Navalnas nebus paleistas į laisvę. Sekmadienį Navalnas buvo sulaikytas Maskvos oro uoste, kai parskrido iš Vokietijos, kur kelis mėnesius buvo gydomas po mėginimo jį nunuodyti.

Lietuvai liko dveji metai įvesti centralizuotą nuotekų sistemų veikimą visose gyvenvietėse, kuriose įsikūrę daugiau nei 2 tūkst.žmonių. Jei to nebus padaryta, aplinkos ministro Simono Gentvilo žiniomis, valstybei gali tekti mokėti net tris šimtus milijonų eurų siekiančią baudą.

Ved. Deividas Jursevičius

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.