60 minučių. Nuo krizės nukentėjęs verslas laukia paramos

60 minučių

2021.01.15 17:05

60 minučių. Nuo krizės nukentėjęs verslas laukia paramos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vyriausybė posėdyje aptartos naujos subsidijos verslui. Valdžia kitos savaitės pradžioje planuoja pradėti priimti nuo krizės nukentėjusių įmonių paraiškas naujoms subsidijoms. Kokia bus 150 mln. eurų subsidijų mokėjimo tvarka.

Santaros klinikose COVID-19 serga medikai, paskiepyti pirmąja vakcinos doze. Santaros klinikų atstovė sakė, kad darbuotojai koronavirusu galėjo užsikrėsti ir prieš skiepijimą, ir po jo, nes viena vakcinos dozė imuniteto nuo ligos dar nesukuria.

Lietuvoje įsivyravus žiemiškiems orams, Vilniaus ir Kauno ligoninėse padaugėjo pacientų, besikreipiančių dėl traumų.

Lietuvos klimatui buvusi žiema viršijo šilumos rekordus . O šiųmetė žiema dosniau sniegu apdovanojusi sausio pradžioje, artimiausiomis dienomis leis prisiminti tikrą žieminį šaltuką. Numatomi šalti orai, kai oro temperatūra gali nukristi iki -20 °C ar žemiau. Atrodo, tokios oro temperatūros jau seniai neregėjo Lietuva. Todėl pažvelkime, kokie šalčiai ir speigai buvo fiksuoti Lietuvoje nuo 1951 m. iki 2020 m. pagal 18 meteorologijos stočių.

Finišavo Dakaro ralis. Kaip smėlio lenktynėse sekėsi Lietuvos ekipažams? Pagal pirminį planą Dakaras turėjo vykti trijose valstybėse, tačiau pasaulinė koronaviruso pandemija pakoregavo planus ir antrus metus iš eilės jis vyko tik Saudo Arabijoje.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.