60 minučių. Cichanouskaja paragino ES įvesti tikslines ekonomines sankcijas Baltarusijos valstybinėms įmonėms

60 minučių

2021.01.14 17:05

60 minučių. Cichanouskaja paragino ES įvesti tikslines ekonomines sankcijas Baltarusijos valstybinėms įmonėms

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vaistų kontrolės tarnyba inicijuoja Lietuvos rinkai tiekiamų COVID-19 vakcinų platinimo grandinės patikrinimus. Gavus informacijos, kad sausio 12 d. galimai buvo pažeista šalčio grandinė transportavimo metu, pristatant farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ vakciną į du koordinuojančius centrus ir laikinai sustabdžius skiepijimą šios siuntos vakcina, Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba savo iniciatyva pradeda visos logistikos grandinės nuo vakcinų atgabenimo į Lietuvą iki jų pristatymo į vakcinavimo vietas tyrimą.

Dėl galimų prioritetinių grupių skiepijimo pažeidimų Sveikatos apsaugos ministerija įveda papildomus saugiklius. Kaip jie užtikrins sklandų vakcinavimo procesą? Savivaldybių vadovybė nuo šiol turi prižiūrėti skiepijimo procesą ir kontroliuoti nustatyto skiepijimo eiliškumo laikymosi ne tik joms pavaldžiose, bet ir kitose savivaldybėje esančiose sveikatos priežiūros įstaigose.

Su Lietuvos ekonomikos ministre Aušrine Armonaite susitikusi Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja ketvirtadienį paragino Europos Sąjungą įvesti tikslines ekonomines sankcijas Baltarusijos valstybinėms įmonėms, kurios remia Aliaksandro Lukašenkos režimą.

Specialistai sako, kad žmogų išlaiko septynių centimetrų ledas, būtent tokios storio ledas jau laikomas tvirtu. Tačiau, kad ledas išlaikytų grupę žmonių, jo storis turi siekti ne mažiau nei dvylika centimentų. Tvirtas ledas visada yra arba mėlyno, arba žalio atspalvio. Netvirtas ledas būna geltono atspalvio arba matinės baltos spalvos.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.