Žinios. Paukštininkai baiminasi, kad nustačius naminių paukščių gripo atvejį, užsivers trečiųjų šalių rinkos

Moksliniai tyrimai rodo, kad persirgusieji COVID-19 apsaugoti nuo šios ligos lieka apie pusę metų. Kiek ilgai jie gali jaustis saugūs, priklauso nuo susiformavusio antikūnų kiekio.

Europos Komisijai Lietuvą dar kartą perspėjus dėl pažeidžiamų keliautojų teisių, Seimas iki 14-os dienų sutrumpino laiką, per kurį turizmo agentūros turės grąžinti pinigus už keliones, neįvykusias ne dėl keliautojų kaltės.

Donaldas Trumpas tapo pirmuoju Jungtinių Valstijų prezidentu, kuriam apkalta surengta dukart. Atstovų rūmai pritarė apkaltos straipsniui dėl maišto kurstymo, o kaltinimą palaikė ir dešimt respublikonų.

Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid pasirašė sprendimą skirti pagrindinės opozicinės Reformų partijos lyderę Kają Kallas kandidate į šalies premjerus.

Prezidentas Gitanas Nausėda sako manantis, kad šiandien paskirta naujoji generalinė prokurorė Nida Grunskienė padės sustiprinti Generalinės prokuratūros darbą bei išjudinti įsisenėjusias problemas.

Po ilgai trukusių atidėliojimų Pekinas į Uhaną įsileido Pasaulio sveikatos organizacijos ekspertus. Vizitas – epidemijos ištakų paieškos pradžia. Manoma, kad procesas užtruks ne tik dėl sudėtingo mokslinio tyriimo, bet ir dėl tyrimą temdančių politinių ginčų.

Dėl pandemijos daug nuostolių patyrę Lietuvos paukštininkai baiminasi, kad, nustačius pirmą naminių paukščių gripo atvejį Lietuvoje, jiems užsivers trečiųjų šalių rinkos.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.