Žinios. Sutrumpintas laikas, per kurį turizmo agentūros turės grąžinti pinigus už neįvykusias keliones

Vakar šalyje patvirtintas 1371 naujas užsikrėtimas koronavirusu. Pasak visuomenės sveikatos centro specialistų, situacija negerėja socialinės globos įstaigose. Nuo COVID-19 mirė dar 29 žmonės.

Moksliniai tyrimai rodo, kad persirgusieji COVID-19 apsaugoti nuo šios ligos lieka apie pusę metų. Kiek ilgai jie gali jaustis saugūs, priklauso nuo susiformavusio antikūnų kiekio.

Europos Komisijai Lietuvą dar kartą perspėjus dėl pažeidžiamų keliautojų teisių, Seimas iki 14-os dienų sutrumpino laiką, per kurį turizmo agentūros turės grąžinti pinigus už keliones, neįvykusias ne dėl keliautojų kaltės.

Donaldas Trumpas tapo pirmuoju Jungtinių Valstijų prezidentu, kuriam apkalta surengta dukart. Atstovų rūmai pritarė apkaltos straipsniui dėl maišto kurstymo, o kaltinimą palaikė ir dešimt respublikonų.

Prezidentas Gitanas Nausėda sako manantis, kad šiandien paskirta naujoji generalinė prokurorė Nida Grunskienė padės sustiprinti Generalinės prokuratūros darbą bei išjudinti įsisenėjusias problemas.

Po ilgai trukusių atidėliojimų Pekinas į Uhaną įsileido Pasaulio sveikatos organizacijos ekspertus. Vizitas – epidemijos ištakų paieškos pradžia. Manoma, kad procesas užtruks ne tik dėl sudėtingo mokslinio tyriimo, bet ir dėl tyrimą temdančių politinių ginčų.

Krevetes Lietuvoje auginantys verslininkai sako, jos randa savo pirkėją, nors šviežios – brangesnės nei atvežtinės. Savitą krevečių auginimo technologiją sukūrę verslininkai planuoja plėtrą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.