Ryto garsai. Šlykščiu cinizmu piktnaudžiavimą skiepais pavadinęs prezidentas Nausėda: lygiai taip pat įvardyčiau ir šiandien

Ryto garsai

2021.01.14 06:30

Ryto garsai. Šlykščiu cinizmu piktnaudžiavimą skiepais pavadinęs prezidentas Nausėda: lygiai taip pat įvardyčiau ir šiandien

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šlykščiu cinizmu piktnaudžiavimą skiepais pavadinęs prezidentas Gitanas Nausėda savo žodžių neatsiima. Jis sako, kad tie, kurie užlenda be eilės, elgiasi negražiai, o atsakomybę už tokius pažeidimus ketina aptarti su naująja generaline prokurore. Prezidento Gitano Nausėdos interviu LRT RADIJUI.

Ir atokesnių, ir mažiau atokesnių vietovių gyventojai skundžiasi, kad pasnigus keliai nuvalomi per lėtai. Vakar Trakų rajone, pirminiais duomenis, susimėčius automobiliui, susidūrė dvi lengvosios mašinos ir sunkvežimis, žuvo 5 žmonės. Pokalbis apie kelių priežiūrą.

Naujoji Vyriausybė žada dėti visas pastangas, kad į Lietuvą nepatektų Astravo atominėje elektrinėje pagaminta elektra, nors ir pripažįsta, jog šiandien elektra mūsų rinkoje cirkuliuoja. Pokalbis su energetikos ministru Dainium Kreiviu.

„Verslo laike“ – apie kurjerius. Per elektronines platformas veikiantys kurjerai pageidauja geresnių darbo sąlygų.

Keleiviai skundžiasi, kad vežėjai ne tik sumažino tarpmiestinius maršrutus, tačiau žmones veža mažuose ir perpildytuose autobusuose.

Ved. Edvardas Kubilius

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.