Ryto allegro. Suaugusiems skirtas erotinis kinas: ar pajėgus normalizuoti kūniškumo temą?

Ryto allegro

2021.01.14 07:05

Ryto allegro. Suaugusiems skirtas erotinis kinas: ar pajėgus normalizuoti kūniškumo temą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Savaitraščio „7 meno dienos“ apžvalga.

Vilniaus Rotušės archyvarų bendruomenė atidaro Archyvų metus. Laima Ragėnienė šia proga susitiko su Lietuvos literatūros ir meno archyvo vadovu dr. Juozapu Blažiūnu ir pasikalbėjo apie archyvo, kaip atminties institucijos, specifiką

Į „Metų knygos rinkimų“ paauglių knygų kategoriją pateko Akvilinos Cicėnaitės „Kad mane pamatytum“. Su autore bendrauja Marius Eidukonis.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Prasideda 14-asis, šįkart virtualus Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis, šįkart viena iš savo programų, „Kūniški žaidimai“ , pilnamečius žiūrovus raginantis patirti erotinį kiną. Ar pajėgus toks kinas normalizuoti kūniškumo ir seksualumo temas? Iki ko jos gali būti supaprastintos? Festivalį pristato jo vadovė Rimantė Daugėlaitė-Cegelskienė, o programos „Kūniški žaidimai“ tikslus ir erotinio kino ypatumus aptaria specialiųjų programų sudarytoja Dovilė Grigaliūnaitė bei sociologas Artūras Tereškinas.

Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos radijas pristato aplinkos įrašų kūrinių seriją ir kviečia atrasti naujas garso patirtis, susipažinti su menininkų Audrius Šimkūno, Arturo Bumšteino ir Vitalij Červiakov eksprimentais. Į kokias audio klajones kviečia LTMKS radijas – Karinos metrikytės pokalbis su projekto kuratore, garso menininke Gaile Griciūte.

Nacionalinis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejus mini veiklos 100-metį. Šia proga, pasak muziejaus direktorės Dainos Kamarauskienės, muziejininkų kolektyvas bandys atsakyti į dešimtmečiais skambantį klausimą: o ką veikia muziejininkas visą dieną?

Ved. Indrė Kaminckaitė

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.