Žinios. Po korupcijos skandalo atsistatydino Estijos premjeras Juri Ratas

Lietuva mini Laisvės gynėjų dieną. Šiemet dėl pandemijos kitaip nei įprasta – be tradicinių laužų ir masinių renginių. Dar išvakarėse, pagerbiant Laisvės gynėjų atminimą, prie televizijos bokšto, Seimo, LRT televizijos ir radijo pastato, padėtos gėlės ir vainikai.

Šią popietę buvusiame Kauno centrinio pašto pastate turėtų prasidėti skiepijimas vakar gauta „Moderna“ vakcina. Pirmieji bus skiepijami mobiliuosiuose patikros punktuose, karščiavimo klinikose ir kituose karštuose taškuose dirbantys medikai.

Atsistatydino Estijos premjeras Juri Ratas. Tokį sprendimas jis priėmė dėl valdančiąją Centro partiją sukrėtusio korupcijos skandalo.

Jungtinėse Valstijose, Atstovų rūmuose, laukiama balsavimo dėl apkaltos prezidentui Donaldui Trumpui. Žemesniuosius Kongreso rūmus kontroliuojantys demokratai jį kaltina kurščius neramumus, kai praėjusią savaitę į Kapitolijų buvo įsiveržusi minia jo šalininkų.

Kalabrijoje šiandien prasidės didžiausias per pastaruosius tris dešimtmečius Italijoje mafijos teismo procesas. Prieš teismą stos šimtai įtakingiausios ir grėsmingiausios organizuotų nusikaltėlių grupuotės.

Orai. Sportas.

Ved. SImona Vasiliauskaitė