Pakeliui su klasika. Radijo žurnalistė Janina Mateikienė ir jos autentiški įrašai iš sausio įvykių

Pakeliui su klasika

2021.01.12 16:05

Pakeliui su klasika. Radijo žurnalistė Janina Mateikienė ir jos autentiški įrašai iš sausio įvykių

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Gintaras Balčytis savo projektuotais statiniais kuria gamtos ir architektūros dermę. Pokalbis su architektu. Apie Gintaro Balčyčio atradimus ir Lietuvą puošiančius objektus – architektas Audrius Ambrasas.

Ievos Buinevičiūtės pasakojimas apie muziką kine.

Lietuvos garbės konsulė Vermonto valstijoje Kerry Secrest prisimena pirmuosius nepriklausomybės metus Vilniuje: „Aš daug išmokau ir vertinu, ką reiškia turėti maisto ir šilumos, esu kitas žmogus“.

LRT radijo žurnalistė Janina Mateikienė dirbo tomis lemtingomis sausio dienomis, kai buvo užimti Sapudos rūmai, Nacionalinis radijas ir televizija, kai okupantų kariuomenė šturmavo televizijos bokštą. Apie autentiškus radijo įrašus, apie prisiminimus iš to laiko kalbamės su Janina Mateikiene.

Ved. Gabija Narušytė ir Jolanta Kryževičienė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.