Žinios. Seimas priėmė rezoliuciją: Aukščiausiajai Tarybai-Atkuriamajam Seimui vadovavo aukščiausias Lietuvos Respublikos pareigūnas Vytautas Landsbergis

Lietuva mini Sausio 13-osios įvykių trisdešimtmetį. Pagerbiant Laisvės gynėjų atminimą, prie televizijos bokšto, Seimo, LRT televizijos ir radijo pastato, kur tą naktį budėjo tūkstančiai žmonių, pasirengusių taikiai pasipriešinti sovietų agresijai, padėtos gėlės ir vainikai.

Sausio 13-osios išvakarėse Seimas priėmė rezoliuciją, primenančią kad istorinę pergalę iškovojo Lietuva, kurios Aukščiausiajai Tarybai-Atkuriamajam Seimui vadovavo aukščiausias Lietuvos Respublikos pareigūnas Vytautas Landsbergis.

Per vakar Lietuvoje patvirtinti 902 nauji užsikrėtimai koronavirusu. Pagal sergamumą šimtui tūkstančių gyventojų, šiuo metu daugiausia sergančiųjų – Visagino savivaldybėje.

Skiepijimas nuo koronaviruso prasidėjo ir globos namuose. Juose ir slaugos įstaigose gyvena apie trylika tūkstančių žmonių, kuriuos aptarnauja per aštuonis tūkstančius darbuotojų.

Amerikoje susirinkęs Kongresas rengiasi kreiptis į viceprezidentą, kad jis su kitais kabineto nariais nušalintų Donaldą Trumpą. Jei ne – jau rytoj žadama pradėti antrąją jo apkaltą dėl maišto kurstymo.

Brangsta centrinis šildymas.

Seimo narys Antanas Guoga atsisako parlamentaro mandato.

Druskininkuose protesto akciją surengė Baltarusijos valdžios įsteigtos sanatorijos „Belorus“ darbuotojai – sanatorijai pritaikius Europos Sąjungos sankcijas ir bankams įšaldžius jos sąskaitas, pajamų neteko pusketvirto šimto darbuotojų, dauguma jų – Lietuvos piliečiai.

Sportas.Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

js/mediateka-article-js