Radijo byla. Ar galima užginčyti metinį veiklos užduočių vertinimą? Ar darbdavys galės prašyti informacijos apie tai , jog darbuotojas yra pasiskiepijęs?

Radijo byla

2021.01.12 14:05

Radijo byla. Ar galima užginčyti metinį veiklos užduočių vertinimą? Ar darbdavys galės prašyti informacijos apie tai , jog darbuotojas yra pasiskiepijęs?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Teisininko atsakymas klausytojai apie metinių veiklos užduočių vertinimą: kiek pats darbuotojas gali prisidėti prie metinių veiklos užduočių išsikėlimo ir ar darbuotojas gali užginčyti metinių veiklos užduočių vertinimą ar paskyrimą?

Būsima masinė vakcinacija ir darbdavio pozicija: ar darbdaviai galės reikalauti savo darbuotojų, kad jie pasiskiepytų, ar apskritai darbdavys galės prašyti informacijos apie tai , jog darbuotojas yra pasiskiepijęs?

Kokios Darbo kodekso ir kitų įstatymų pataisos padėtų apsaugoti mobingo aukas?

Laidoje dalyvauja: Darbo teisės ekspertas , advokatų profesinės bendrijos „ILAW“ partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis, advokatų kontoros „TGS Baltic“ partneris, Technologijų industrijos grupės vadovas Mindaugas Civilka, Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto prof. dr. Jolita Vveinhardt .

Ved. Artūras Matusas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Kaip elgtis gavus pirmąjį šaukimą į teismą arba antstolio raginimą? Ką derėtų žinoti apie pirkimo pardavimo sutartis, savo teises susidūrus su pareigūnais ar kelią tvora užtvėrusiu kaimynu? Teisininkų patarimai pačiose įvairiausiose gyvenimiškose situacijose. Laida transliuojama antradieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo byla

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.