Nenušaunami siužetai. Ką skaityti?

Nenušaunami siužetai

2021.01.11 18:12

Nenušaunami siužetai. Ką skaityti?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Laidos vedėjai kalba apie knygas (detektyvus, be abejo), kurias perskaitė per šventes. Patirtys buvo tiek pozityvios, kad beveik visi romanai tapo rekomendacijomis.

Ernestas Parulskis perskaitė dar vieną, antrą Abiro Mukherjee pasakojimą „Neišvengimas blogis“ apie kapitono Semo Vindemas ir jo pagalbininko seržanto Banerdžio Surinkgranatas tyrimą ir šiek tiek pasipiktino, kad autorius teigiamai neišsprendė kelioms sekundėms pasirodžiusio katino likimo. Rasa Drazdauskienė, ankstesnėse laidose pažadėjusi parengti specialią rubriką apie japoniškus detektyvus, pažadą vykdo ir pasakoja apie Seicho Matsumoto detektyvą „Rami vieta“ (A Quiet Place“). Į abiejų skaitytojų rankas pateko debiutanto Alexo Pavesi romanas „Eight detectives“, ir abu nudžiugino siužeto organizavimu ir išradinga struktūra (reikia versti!). Laidoje taip pat aptariamas detektyvinės literatūros klasikų kolektyvinis kūrinys „The Floating Admiral“ ir neseniai lietuviškai išleistas Jane Harper romanas „Gamtos galia“, įrodantis, kad į turistinius žygius neverta eitu su naujais batais ir senais bendradarbiais.

Ved. Rasa Drazdauskienė ir Ernestas Parulskis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje du patyrę detektyvų skaitytojai aptaria detektyvinių romanų būsenas pasaulyje ir Lietuvoje, pakeliui užkabindami ir naujienas iš kinematografinių detektyvų pasaulio. Laida transliuojama pirmadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Nenušaunami siužetai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.