60 minučių. Kaip stiprinti vakcinavimo kontrolę ?

60 minučių

2021.01.11 17:05

60 minučių. Kaip stiprinti vakcinavimo kontrolę ?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Paaiškėjus atvejams, kai nuo COVID-19 asmenys galėjo būti skiepijami ne pagal eilę, Prezidentūra ragina stiprinti šios tvarkos kontrolę.

Užsikrėtusių koronovirusu žmonių per savaitę sumažėjo penktadaliu, bet švelninti karantino sąlygas dar anksti, sako vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. Ministrė teigė negalinti išskirti, kokie ribojimai galėtų būti švelninami, nes sprendimus siūlys ekspertai, o ne politikai.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro vadovas Robertas Petraitis sako priėmęs sprendimą nesitraukti iš pareigų, nes mano, jog jam skirta kritika yra nepagrįsta.

Medikai sako, kad per pandemiją dalis tėvų bijo vesti vaikus pas gydytojus ir nukelia planinius jų skiepus. Baiminamasi, jog dėl to gali kilti tymų bei kitų vakcinomis valdomų infekcijų protrūkis.

Kokia verslo padėtis ir galima parama COVID-19 pandemijos metu. Ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrinė Armonaitė yra sakiusi, jog pirmas pagalbos paketas – 150 mln. eurų subsidijoms ir 30 mln. eurų paskoloms – turėtų startuoti iki sausio vidurio, kad būtų galima teikti paraiškas. Antrasis pagalbos verslui paketas, dėl kurio turinio diskutuojama, tikimasi, kad bus paleistas per mėnesį ir vasarį bus teikiamos paraiškos.

Ved. Deividas Jursevičius

60 minučių

Kiti laidos įrašai

Daugiau