Pakeliui su klasika. Skonių ir garsų dermė Lietuvos someljė asociacijos prezidento Armino Darasevičiaus gyvenime

Pakeliui su klasika

2021.01.11 16:05

Pakeliui su klasika. Skonių ir garsų dermė Lietuvos someljė asociacijos prezidento Armino Darasevičiaus gyvenime

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

2021-ieji – Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus šimtmečio metai. Kokie jie bus? Pasakoja muziejaus direktorė Daina Kamarauskienė.

Savaitgalį Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestras išsirinko naujuosius koncertmeisterius – orkestro koncertmeisteriu tapo Dainius Peseckas, o antrų smuikų grupės koncertmeisterio poziciją nuo šiol užims Linas Valickas. Įspūdžiais po konkurso dalinasi LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas ir viena iš koncertmeisterių konkurso narių, Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro koncertmeisterė Dalia Dėdinskaitė.

Kompozitorius ir dirigentas Vykintas Baltakas po 25-erių metų, praleistų svetur, sakosi Lietuvoje vis dar besijaučiantis „balta varna“. Trumpoje laidos „Garso ekspedicija“ ištraukoje – pokalbis apie kultūrinį populizmą, tikros kūrybos stoką ir infrastruktūros svarbą šiuolaikinės muzikos plėtrai.

Rubrikoje „Be kaukių“ vieši restoranų vadovas, Lietuvos someljė asociacijos prezidentas Arminas Darasevičius, kuris pasakoja apie gurmanišką skonių dermę lėkštėje, muziką, kuri įkvepia, ir tai, kodėl šiandien mėgavimasis skoniais ir kvapais tapo ypač svarbus.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Gerūta Griniūtė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.