Lietuvos diena. Kauno rajono savivaldybė pasirašė sutartį dėl apsauginio pylimo statybos Radikiuose

Lietuvos diena

2021.01.11 13:05

Lietuvos diena. Kauno rajono savivaldybė pasirašė sutartį dėl apsauginio pylimo statybos Radikiuose

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su premjere Ingrida Šimonyte ir sveikatos apsaugos ministru Arūnu Dulkiu aptarti situaciją dėl atvejų, kai vakcina nuo koronaviruso galėjo būti paskiepyti teisės į ją dar neturintys žmonės. Prezidentūra teigė, kad ministerija ėmėsi veiksmų, tačiau jų nepakanka, todėl siūlo tris naujus žingsnius.

Kaip ruošiamasi visuotinei vakcinacijai?

Kauno rajono savivaldybė pasirašė sutartį dėl apsauginio pylimo statybos Radikiuose, kuris turėtų apsaugoti Neries pakrantėje esančią gyvenvietę nuo potvynių.

JAV Atstovų Rūmų pirmininkė pažadėjo siekti, kad prezidentas Donaldas Trumpas būtų pašalintas iš pareigų savo administracijos darbo paskutinėmis dienomis dėl jo šalininkų surengto įsiveržimo į Kapitolijų.

Ved. Madona Lučkaitė

logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.