Laikas kultūrai. Ramūnas Bogdanas: labiausiai iš to laiko prisimenu žmones aplink Parlamentą ir laužų kvapą

Laikas kultūrai

2021.01.10 10:05

Laikas kultūrai. Ramūnas Bogdanas: labiausiai iš to laiko prisimenu žmones aplink Parlamentą ir laužų kvapą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Iš realybės persikėlėme į mažą kompiuterio ekraną. Čia vyksta mūsų susitikimai, kelionės į teatrą ar kiną, pasivaikščiojimas po muziejų sales. Gal taip prasideda naujoji, postpandeminė mūsų realybė? Pokalbis su menotyrininku Virginijumi Kinčinaičiu

Lietuvos garbės konsulė Vermonto valstijoje Kerry Secrest prisimena pirmuosius nepriklausomybės metus Vilniuje: „Aš daug išmokau ir vertinu, ką reiškia turėti maisto ir šilumos, esu kitas žmogus“.

Apžvalgininkas, Sąjūdžio dalyvis Ramūnas Bogdanas parašė jau antrą knygą apie Ukrainą "Juodas sniegas, raudonas dangus". „Tai kas vyko Maidane man aidu atliepė įvykius, kurie 90-aisiais vyko Vilniuje. Man įdomu, kas vyksta, kai griūna imperija, kai žmogus turi pasirinkti“.

Ved. Jolanta Kryževičienė

logo

Paskutinę savaitės dieną atsigręžiame į besibaigiančią savaitę, akcentuodami ne įvykių kroniką, o ieškodami gilesnio požiūrio, kalbėdami apie įvykius ir naujus reiškinius, atskleisdami asmenybes, kurioms prabėgusi savaitė yra svarbi. Kalbame tiek apie meno įvykius (ir ne tik didžiuosiuose miestuose), tiek apie platesnes kultūros temas. Laida transliuojama sekmadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Laikas kultūrai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.