Pakeliui su klasika. Gintaras Sodeika: akustiniame albume „Petardos“ – muzika iš nostalgijos

Pakeliui su klasika

2021.01.08 16:05

Pakeliui su klasika. Gintaras Sodeika: akustiniame albume „Petardos“ – muzika iš nostalgijos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kaip Lietuvą pristatyti ne šūkiais, o kultūros, verslo ir mokslo pasiekimais? Šia tema diskutuota forume „Kultūros, verslo, švietimo, mokslo ir sporto pasiekimai – tikrasis aukštos pridėtinės vertės ir įvaizdžio eksportas“.

LRT TELEVIZIJA pradeda rodyti dėmesio visame pasaulyje sulaukusį serialą „Černobylis“. Apie patirtį ir iššūkius kūrimo procese – serialo prodiuserė Lietuvoje Lineta Mišeikytė.

Neveikiant parodoms ir galerijoms, menininkai savo kūryba dalijasi internetinėje erdvėje – „Neatšaukti atidarymai“. Apie tai, kodėl menininkams ši erdvė tokia reikalinga, pasakoja jos iniciatorius, dizaineris Vilmantas Dambrauskas.

Muzika iš nostalgijos – taip apibūdinamas Gintaro Sodeikos naujas akustinis autorinis albumas „Petardos“. Kompozitorius, nuolat ieškantis laisvės raiškos akademinėje muzikoje, daugiausiai girdimas teatre ir kine, čia atsiskleidžia savitu ir jau atpažįstamu veidu. Apie muziką, laisvę ir nostalgiją – rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Gabija Narušytė ir Giedrė Trapikaitė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.