10-12. Ar reikia stiprinti Lietuvos savanorius ugniagesius?

10–12

2021.01.08 10:05

10-12. Ar reikia stiprinti Lietuvos savanorius ugniagesius?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Nemanau, kad pasibaigus karantinui ir mano vaikui grįžus į mokyklą, reikės suskubti ieškoti kokio nors prarasto laiko ar lopyti atsiradusias žinių spragas. Paskelbus karantiną mūsų mokykla tiesiog nuotoliniu būdu persikėlė į namų erdvę“, – taip sako mama Daiva, kurios 6-okė dukra, kaip ir visi kiti moksleiviai, mokosi nuotoliniu būdu. Taigi nuo ko priklauso, kiek veiksmingas nuotolinis mokymas?

Viešvilės miestelyje jau trejus metus veikia ugniagesių savanorių komanda. Apie 20 vyrų pasikeisdami budi ir, jei miestelyje kyla gaisras, patys pirmieji atvyksta jo gesinti. Kiek Lietuvoje išvystytas savanorių ugniagesių tinklas? Kokiu keliu apskritai turėtų pasukti priešgaisrinė sistema?

Jau šį sekmadienį per LRT TELEVIZIJĄ bus pradedamas rodyti penkių dalių mini serialas „Černobylis“. Dalis šio serialo scenų buvo filmuotos Lietuvoje. Pokalbis su serialo kūrėjais bei jais kalbinusiu kolega Ramūnu Zilniu.

Ved. Karolina Panto

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.