Ryto garsai. Ką atskleidė radijo socialinis eksperimentas?

Ryto garsai

2021.01.08 06:30

Ryto garsai. Ką atskleidė radijo socialinis eksperimentas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šią savaitę vienose šalyse vis labiau įsibėgėjo skiepų kampanijos, kitose - ėmė ryškėti logistinės problemos. Pasaulio valstybės viena po kitos patvirtina vakcinas nuo koronaviruso, vis daugiau dėmesio ir diskusijų sulaukia ne tik vakarų valstybių pagamintos vakcinos, bet ir kitų, pavyzdžiui Kinijos. Daugiau pasakoja Ieva Balsiūnaitė.

Konstitucinis teismas, ekspertai ir įstatymų leidėjai tvirtina, kad teisėjai negali užsiimti komercine veikla ir dėstyti privačiose struktūrose, tačiau šalies Aukščiausiojo teismo vadovybė laikosi kitokios pozicijos ir palaiko papildomai uždarbiaujančius teisėjus. Aukščiausiojo teismo Teisėjo paslaugas socialinio eksperimento metu LRT Radijo žurnalistei Astai Martišiūtei bandė parduoti vienos bendrovės vadybininkė.

Užsienio įvykių apžvalga. Lukas Kivita

Seimas paskyrė Editą Žiobienę vaiko teisių apsaugos kontroliere trečiai

Sausio 1-ąją dieną Lietuvoje įsigaliojo kvotos darbuotojams iš trečiųjų šalių. Tačiau jos yra pernelyg mažos ir baigsis jau po pusmečio, prognozuoja Migracijos departamentas. Darbdaviai baiminasi, kad nebus kuo pakeisti baltarusius ar ukrainiečius.Tema domėjosi Marius Jokūbaitis

Diskusija savaitės įvykių temomis. Dalyvauja Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos profesorius Vytautas Isoda ir Klaipėdos universiteto politologė Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili

Sporto naujienos. STUDIJOJE Marius Andrijauskas.

Netoli Kauno esančioje kaimo sodyboje įkurta kalėdinių eglučių prieglauda. Joje lankėsi kolegė Kristina Karlonė.

Savaitės komentaras. Autorė - apžvalgininkė Ramunė Sotvarė - Šemetienė

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.