60 minučių. Ar Jungtinės Valstijos laiko demokratijios egzaminą?

60 minučių

2021.01.07 17:05

60 minučių. Ar Jungtinės Valstijos laiko demokratijios egzaminą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vašingtone per įvykius šalia Kapitolijaus žuvo mažiausiai 4 žmonės. Neramumai kilo, kai Vašingtono centre mitinge prezidento Donaldo Trumpo šalininkai susirėmė su policija ir įsiveržė į Kapitolijų. Šie įvykiai buvo laikinai sutrikdę Kongreso posėdį, kuriame tvirtinami rinkikų balsai, užtikrinansiantys išrinktojo prezidento Joe Bideno pergalę. Įvykius Europos Sąjungos pareigūnai vadina puolimu prieš Jungtinių Valstijų demokratiją. Ar Jungtinės Valstijos laiko teisės viršenybės egzaminą?

Apie slaugytojų darbo iššūkius per pandemiją.

Krašto apsaugos ministerija sudarė šių metų šauktinių sąrašus. Į devynių mėnesių tarnybą planuojama pašaukti beveik keturis tūkstančius karo prievolininkų.

Klaipėdos prokuratūra apie ikiteisminį tyrimą dėl „Grigeo Klaipėda“ taršos.

Generalinė prokuratūra pranešė, jog prokurorai siekia iš bendrovių priteisti daugiau kaip 4 mln. eurų, sumokėtų už greituosius COVID-19 testus.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.