Ryto allegro. Kaip pavyko išsaugoti sovietmečiu atrastą Katedros lobyną? Bibliotekų fondų formavimo ypatumai

Ryto allegro

2021.01.07 07:05

Ryto allegro. Kaip pavyko išsaugoti sovietmečiu atrastą Katedros lobyną? Bibliotekų fondų formavimo ypatumai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Susipažinsime su kultūros publikacijomis ketvirtadienio spaudoje.

Mykolo Drungos parengta užsienio publikacijų kultūros tema apžvalga.

Kaip pandemiją išgyvena Australijos kultūrininkai?

„Metų knygos rinkimuose“, poezijos knygų kategorijoje, dalyvauja rašytojos, vertėjos Ievos Toleikytės eilėraščių rinkinys „Raudonas slidus rūmas“.

Kuo ypatingi sovietmečiu statyti daugiabučiai?

90 metų sukaktį švenčia Lietuvos architektūros tyrinėtojas, istorikas, architektūrinio paveldo vertybių restauratorius, paminklosaugininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas dr. Kazys Napaleonas Kitkauskas. Kaip jam pavyko atrasti Katedros lobyną ir žinią apie tai slėpti 15 metų?

Su kokiais iššūkiais susiduria bibliotekininkai formuodami bibliotekų fondus? Pokalbis su Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirminininke Jolita Steponaitiene.

Ar lengva pagaminti tautinį kostiumą? Kalbame su respublikinės konkursinės liaudies meno parodos „Aukso vainikas“ laureate, tautinių kostiumų gamintoja Birutė Andrijauskienė

Ved. Marius Eidukonis

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.