Gimtoji žemė. Ūkininkavimas – kaimo žmonių gyvenimo būdas

Gimtoji žemė

2021.01.07 06:07

Gimtoji žemė. Ūkininkavimas – kaimo žmonių gyvenimo būdas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Žemės ūkio srityje ilgai dirbę tarybiniais laikas, tris dešimtmečius savarankiškai ūkininkavę ir dabar jau pensininkai Jonas ir Angelė Pečiūrai dirba toliau. Dabar laiko 7 karves, po lygiai dalijasi visais darbais ir sako, kad kol dar gali, krutės, nes nenori būti našta visuomenei.

Jungtinėje Karalystėje po „Brexito“ ūkininkai nežinomybėje. Derliui nuimti ar pavasario darbymečiui visada buvo samdomi žmonės iš Rytų Europos šalių, bet dabar įvesti ribojimai. Kaip padėtį Jungtinės Karalystės žemės ūkyje vertina lietuviai, čia dirbantys ir gyvenantys?

Aromaterapija ir kosmetika jau daugiau nei 10 m. domisi Reda Vaikšnorienė. Jos vyras Vytautas prieš kelerius metus išmoko masažuoti ir sako, kad tam įkvėpė žmona, nes gyvenant kartu supanašėjama.

Ved. Saulenė Pečiulytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.