Pakeliui su klasika. Ar gali Daina Urbanavičienė gyventi be kultūros?

Pakeliui su klasika

2021.01.06 16:05

Pakeliui su klasika. Ar gali Daina Urbanavičienė gyventi be kultūros?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Atsargus 2021-ųjų muziejų veiklos planavimas. Strategijomis, kaip kompensuoti 2020-ųjų praradimus ir kurti kuo produktyvesnius naujus metus dalijasi MO muziejaus direktorė Milda Ivanauskienė.

Rubrika „Skambančios vietos“: virtuali muzikinė ekskursija Vilniaus geto kultūros keliais. Ją pristato mišraus Vilniaus miesto choro „ARTyn“ meno vadovė Erika Žilinskaitė ir istorikė Akvilė Naudžiūnienė.

Kauno arkivyskupija kviečia dalyvauti iššūkyje – per metus perskaityti visą Šventąjį Raštą. Tokio iššūkio prasmę paaiškina Kauno arkivyskupijos Sielovados programų koordinatorė Vaida Spangelevičiūtė-Knėžienė.

Pokalbis „Be kaukių“ su kultūros viceministre, Lietuvos kultūros tarybai nuo pat jos įkūrimo vadovavusia Daina Urbanavičiene. Ar auga jos profesinės ambicijos? Ar įpratusi gyventi kultūroje, gali gyventi be jos?

Ved. Indrė Kaminckaitė ir Marius Eidukonis

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.