Pakeliui su klasika. Aurimas Švedas: ar istoriją galima ne tik apmąstyti, bet ir patirti, pajusti

Pakeliui su klasika

2021.01.05 16:05

Pakeliui su klasika. Aurimas Švedas: ar istoriją galima ne tik apmąstyti, bet ir patirti, pajusti

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pradedame pažintį su 2020ųjų Nacionalinės kultūros ir meno premijų laureatais. Tradiciškai Vasario 16ąją bus įteiktas svarbiausiais valstybės apdovanojimas šešioms meno ir kultūros asmenybėms, kurias iki šios datos ir pristatysime laidoje antradieniais. Pirmoji pažintis su dailininke Egle Ridikaite, kuri premija įvertinta už kultūros paveldo aktualizavimą šiuolaikinėje tapyboje. Pokalbis su menininke ir menotyrininke Laima Kreivyte.

Rubrikoje „Ping Pong“ apie nepasiduodančią besikeičiančiam laikui muziką.

Ievos Buinevičiūtės muzikos garsų paieškos kine.

„Kultūros istorikas Aurimas Švedas parašė meilės laišką istorijai“ – teigia knygos „Istoriko teritorija“ autoriaus kolega Tomas Vaiseta. Koks tai laiškas ir ar istoriją galima ne tik apmąstyti, bet ir patirti, pajusti? Pokalbis su Aurimu Švedu rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Gabija Narušytė ir Jolanta Kryževičienė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.